Services Starting!

Thursday, October 19, 2023 - 12:15

Değerli öğrencilerimiz,

Writing and Academic Support Center (WASC) servislerine başlamıştır. Önümüzdeki hafta hangi servislerin gerçekleşeceğini görmek için WASC websitesinde "Monthly Schedule" kısmını tıklayabilirsiniz: https://buowl.bogazici.edu.tr/monthly-schedule

Servislerin yeri, hangi seviyeye açık oldukları ve zaman aralıkları bu tabloda görülmektedir. Bu tablo haftalık olarak güncellenecektir. Zaman zaman ziyaret etmeyi unutmayın.

Rezervasyon yaptırmak için ise yine WASC websitesindeki "Book Now" bölümünden faydalanabilirsiniz. Buradaki rezervasyon adımlarını okuyup daha sonra kayıt olmanız önem taşımaktadır. Ekte bu bilgilerin olduğu rehberi bulabilirsiniz. 

Kendi seviyenize açılmış bir programa kaydolmanız, planlanan oturumun yerini/saatini not etmeniz ve zamanında orada olmanız beklenmektedir. Birebir oturumları akademik yazılarınızı, dil ve kelime bilgisi ile ilgil sorularınızı sormak için rezerve edebilirsiniz. Yazılarınızla ilgili destek almak istiyorsanız, randevunuzdan 24 saat önce ilgili yazınızı wasc@boun.edu.tr adresine e-mail göndermeniz gerekmektedir. 

WASC Workshop Room > Y2 Binasında 2. katta

WASC Seminar Room > Y1 Binasında 2. katta

WASC Orange Study Area > Y1 Binasında 2. katta

WASC Office > Y1 Binasında 3. katta bulunmaktadır