Remedial Destek Programı & Rezervasyon Sistemi

Monday, November 20, 2023 - 17:00
Sevgili Remedial öğrencilerimiz,
 
13-17 Kasım 2023 tarihleri arasında Yadyok Sonbahar arasında olduğu için sistemimiz kapalıdır.
 
WASC servisleri hakkında daha önce bir duyuru yapmıştık. Bu servislere randevu alarak gelebilmeniz için size özel bir rezervasyon sistemi kurduk. WASC websitesinde en üstte sağda bulunan "For Remedial Students" kısmı sizler için oluşturulmuştur. Bu bölümde her haftanın programını ve oturumları yürüyecek kişileri, oturumun yerini bulacaksınız: https://buowl.bogazici.edu.tr/remedial-students
 
Pazartesi ve Salı günleri 09:00-12:30 saatleri arasında 15 dk'lık essay feedback randevusu alabilir ve daha önce yazdığınız bir yazıya dönüt alabilirsiniz. 
Çarşamba günleri 09:00-12:30 saatleri arasında Remedial Reading oturumu yapılacaktır (yüzyüze).
Cuma günleri 09:00-12:30 saatleri arasında Remedial Listening oturumu yapılacaktır (yüzyüze).
Cuma günleri 10:00-15:40 saatleri arasında ONLINE remedial oturumları yapılacaktır. Bu oturumlardan şehir dışındaki öğrencilerimizin yararlanması önceliğimizdir. 
 
Daha önce yazdığınız yazılara geri dönüt alabilmek için wascremedial@gmail.com adresine yazınızı önceden gönderdiğinizde hocanız bu yazıyı okuma imkanı bulacaktır.
 
Tüm oturumlara katılabilmek için Setmore sistemi üzerinden kayıt yaptırmanız ve randevu almanız gerekmektedir. 
 
Websitemizdeki "For Remedial Students" kısmına tıkladığınızda "Book Now" yazan bir mavi buton göreceksiniz. Ona tıkladığınızda sizi randevu sistemine yönlendirecek. Buraya girdiğinizde karşınıza 4 seçenek çıkacak:
 
"Essay Feedback" (Yüzyüze)
"Remedial Reading" (Yüzyüze)
"Remedial Listening" (Yüzyüze)
"Remedial Online Feedback"
 
Bu seçeneklerden randevu almayı planladığınızı seçin, ilerleyin. Karşınıza gelen tarih ve saat seçeneklerine tıklayın. Randevunuzu alabilmek için sisteme kayıt olmanız, iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda randevunuz tamamlanmış olacaktır. 
 
Randevunuza gelemeyeceğiniz durumlarda 12 saat öncesinde Setmore'a giriş yapıp randevunuzu iptal edebilirsiniz. İptal etmeden ve haber vermeden gelmediğiniz randevu olursa, sistemden yararlanma imkanınız dondurulacaktır. 
 
İyi çalışmalar dileriz
WASC